projekt

Jogavita

Cześć :)

Dziękujemy, że chcecie nas poznać. Oto kilka słów o nas:


Jowita Priebe

Nazywam się Jowita, jestem fizjoterapeutką, instruktorem rekreacji ruchowej fitness - ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system ćwiczeń hatha-jogi (AWF Katowice 2006 r.).

Od zawsze interesowałam się profilaktyką zdrowia i psychologią.

Jestem żoną i matką trzech wspaniałych córek. Joga jest moją pasją.

‘’Słowa nie mogą wyrazić wartości jogi. Trzeba jej doświadczyć‘’

— B.K.S Iyengar.

Zapraszam na zajęcia jogi i relaksacji każdego. Zawsze jest czas na zmiany, zawsze jest dobry czas, żeby zacząć ćwiczyć jogę.

Do zobaczenia na macie.

 

Kamila Singer - Jogavita

Kamila Singer

Na imię mam Kamila. Na ścieżkę jogi weszłam jako nastolatka – wówczas jeszcze nieco chwiejnym i niepewnym krokiem. Miałam okazję zapoznać się nie tylko z podstawowymi asanami (ćwiczeniami), ale także z filozofią joginów.

W 2015 roku ukończyłam kurs i – tak jak Jowitka – jestem dyplomowaną instruktorką rekreacji ruchowej fitness – ćwiczenia psychofizyczne w oparciu o system ćwiczeń hatha-jogi (AWF, Katowice).

Dzisiaj z przyjemnością pomagam osobom, które – tak jak kiedyś ja – stawiają swoje pierwsze, nieco chybotliwe kroki na macie. W czasie zajęć staram się uczyć tego, jak znaleźć balans pomiędzy chęcią perfekcyjnego wykonania ćwiczenia a akceptującym i troskliwym podejściem do swojej „chybotliwości”. Do tej pory prowadziłam zajęcia dla dzieci, dla dorosłych i dla osób niepełnosprawnych.

Wartości, które są dla mnie istotne, to świadomość ciała i umysłu, obecność w „tu i teraz” oraz radość życia. Po godzinach robię pokazy fireshow i szukam dobrej, orientalnej muzyki, która współgra z rytmem mojego życia, pasuje do zajęć jogi i fireshow – a to wszystko..., marząc o Indiach.

 
 
Umów się na zajęcia: 606 419 066 jowipriebe@wp.pl
Realizacja: